a
  >  Hakkımızda
Hakkımızda

Aselbe Tekstil Ltd. Şti. Cassiope ve BonneBaby markalarını bünyesinde toplayan firmamız köklü ve deneyimli bir geçmişe sahiptir.
2006 yılından beri faaliyette olan Cassiope ve BonneBaby Türkiye’nin dinamik büyüyen firmalarından olmakla beraber, deneyim ve birikimi ile istikrarlı bir biçimde yoluna devam etmektedir.
Koşulsuz müşteri memnuniyetine taviz vermeden üretim yapan firmamızda tedarik edilen tüm ürünlerimiz özenle seçilmekle beraber, organik ürünlerle bebek sağlığına vermiş olduğumuz önemi vurgulamaktayız.
Aselbe Tekstil Ltd. Şti. dünya çapında meydana gelen değişim ve gelişimleri takip ederek markalarında; değişen sağlık standartları, artan kalite esasları ve bilinçli tüketici gibi parametreleri göz önüne alarak üretim standartlarında gelişmeye önem vermiştir.

Misyonumuz

Bebek ve çocuk sağlığına vermiş olduğumuz önemle kaliteli üretim yaparak tüm dünya çocuklarını giydirmek. Markalarımız; Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, İngiltere, Lübnan, Cezayir, İran, Suriye, Suudi Arabistan, Amerika gibi dünya pazarında yer almış olup hedefimiz daha birçok ülkede tüketicisiyle buluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Teknoloji ve yenilikleri takip eden firmamız ürünlerin kaliteli ve farklı çizgiye sahip olmasını sağlayarak önce Türkiye’de daha sonra tüm dünyada perakende zincirleri ile tüketiciye kaliteli hizmet vererek güvenilir marka olmayı sürdürmektedir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:00 - 18:00
Salı 08:00 - 18:00
Çarşamba 08:00 - 18:00
Perşembe 08:00 - 18:00
Cuma 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:00 - 13:00